آموزش پیرایش مردانه اورجینال

نام:
ايميل:
سايت:
   
متن پيام :
حداکثر 2000 حرف
كد امنيتي:
  
  
 
+ حق جو 
سلام- آقا حسام عزيز به دليل اينکه متن پاسخ طولاني شد و پارسي بلاگ اين جواب طولاني را نمي پذيرفت در غالب دو پاسخ و در اينجا نوشتم:
اولا سلام!!!
ثانيا دوست عزيز، آنچه از سختي ها نگاشته ايد را حقير با گوشت و پوست خود احساس کرده ام ولي علت را اشتباه گرفته ايد! مگر آقاي روحاني نبود که مي گفت 80 درصد اشکالات به دليل اشکال مديريتي است و 20 در صد مربوط به تحريم است؟! امروز اين مشکلات واقعا از سوء مديريت دولت است؛ دولتي که به اعتراف 4 وزير آن بحران رکود را براي ما به ارمغان آورده اند و به بهاي کاهش عدد تورم (اگر واقعي باشد) ما را در رکودي عميق فرو برده، دولتي که ضعف ديپلماسي اش براي ما نفت 40 دلاري را فراهم آورده، ديپلماسي اي که جز زانو زدن در برابر کدخدا و عربستان را بلد نيست و البته نتيجه اش را هم ديده ايم. اگر نفت امروز 40 دلار شده ما حصل اين است که ما دوستان خود در اوپک را رها کرديم و دل بر عربستاني بستيم که اين بلاهاي متوالي را بر سر ما آورده است، دولتي که بودجه هاي باقي مانده را براي خريد هواپيماي لوکس خود، افزايش بودجه نهاد و .... کرده. عزيز من خواهش مي کنم يک بار برجام را بخوانيد! واقعا تصور مي کنيد با اين سيستم احمقانه اي که در برجام براي تحريم ها چيده شده تحريم ها با از دست دادن انرژي هسته اي و توان موشکي و عزت و اقتدارمان بر طرف مي شود؟!
ثالثا من نمي دانم برخي دوستان چرا دوست دارند جامعه را صرفا دو قطبي تصوير کنند که يک سر آن روحاني است و سر ديگر احمدي نژاد! به شخصه هيچکدام از اين دو قبول ندارم (البته هر دو رئيس جمهور بودند و هستند و تمام تلاش اقتصادي خود را در جهت موفقيتشان مي کنم و حاضر نيستم عليه روحاني حتي يک سطل آشغال آتش بزنم!). پس نه احمدي نژادمان است و نه روحاني تان!!