ساعت ویکتوریا

نام:
ايميل:
سايت:
   
متن پيام :
حداکثر 2000 حرف
كد امنيتي:
  
  
 
سلام
با توجه به وقايع اخير بعد از انتخابات و آشوب هاي دشمنان ايران اسلامي و ايجاد رعب و وحشت توسط ارازل و اوباش در چند استان ايران باعث گرديد مردم کساني را که ادعاي قانون مداري مي کردندوخود رادر اوج دموکراسي بودن مي دانستند بشناسند .جالب اينجاست که به جاي آرام کردن طرفداران خود و دفاع از حق ملت و بيت المال سعي بر تشويق هوادارن خود برآشوبهاي بيشتر و ايجاد تجمع غيرقانوني در نقاط مختلف استانها(با وجود اينکه وزارت کشور هر تجمع و تظاهرات و راهپيمايي را غير قانوني خواند)مي کنندآيا مگر رهبر معظم انقلاب ايشان را سفارش به آرام بودن و تلخ نکردن کام مردم نکردند. اما ايشان بدون توجه به فرمايشات رهبري باعث ايجاد اين ناآرامي ها مي شوند.در همين راستا از شما تقاضامندم نظراتتان را برايم ارسال نمائيد.
التماس دعا
يا علي مدد
+ بهانه 

سلام

به منم يه سر بزن

يه شعر جالب از خودم دارم.

سلام .
ميلاد با سعادت آيينه پاکي و عصمت ، حيا و صلابت ، مدافع ولايت ، حضرت زهرا (س)
و روز زن و بزرگداشت مقام مادر بر تمام مادران و دختران پاک سرشت ايران
و ميلاد سلاله پاک حضرت زهرا (س) حضرت امام خميني (ره)
و انتخاب بحق دکتر احمدي نژاد به رياست جمهوري مجدد ايران اسلامي را تبريک عرض مي کنم.

سلام . تومدم بگم اي ول بابا اي ول . از وبت خيلي خيلي خوشم اومد . خيلي قشنگ بود . خدا رو شكر كه هنوز خيلي از مردم ما گول ظاهر سازي هاي معاويه هاي زمان رو نميخورن . فقط تو يه چيز موندم : خدايا يعني ميشه قبر و قيامت به اين واضحي در بين قشر به اصطلاح روحاني و مذهبي فراموش بشه ؟
خدايا اينا فردا چطوري ميخوان تو روي پيامبرشون نگاه كنن ؟
بهر حال ، خدا بزرگه . افوض امري الي الله ان الله بصير بالعباد
من كه امروز با توكل به خدا و به سفارش رضازاده با ذكر يا ابوالفضل به دكتر احمدي نژاد راي دادم و همش دعا مي كنم راي بياره . ولي نتيجه با خداست و بس . فقط اميدوارم يه مشت آدم لاابالي و بي بند و بار اين مملكت ، با راي دادن به اين معاويه زمان ، سند بدبختيمون رو امضاء نكنن . به من سر بزن . البته به هر دو وب من كه يكيش سنا 1359 است . خوشحال ميشم از نظراتت با خبر بشم .
موفق باشي و پايدار . باي

سلام

جالب بود

به روزم

انتخابات نزديک است، کانديداها به هر شيوه اي که دلشان بخواهد تبليغ مي کنند.


يکي وعده‏ي حقيقي مي دهد يکي وعده‏ي دروغ، يکي از دين ميگويد يکي از نان، يکي از راست ميگويد يکي از چپ، يکي از سابقه اش مي گويد يکي از رابطه اش، يکي بدنبال اين است که مردم چه دوست دارند يکي به دنبال صلاح مردم است، يکي از احزاب خط ميگيرد يکي از ولايت فقيه، يکي در عمل پيرو ولايت فقيه است يکي فقط شعار ميدهد، يکي خدمت مي کند يکي خيانت، يکي بعد از انتخاب شدن مردم را فراموش مي کند يکي براي خدمت به مردم خواب هم ندارد، يکي گمان ميکند براي تبليغات هر چه زيادتر پوستر چاپ کند بيشتر راي جمع مي کند يکي با پاکي بسيار، روح مردم را مسخر خود مي کند، يکي دين را وسيله تبليغ خود ميکند يکي هم دين ستيزي مي کند يکي ديگر هم از دين پلي براي خدمت مخلصانه ميسازد ...


امّا ...


مهم اين است مردم چگونه کانديداي اصلح را انتخاب مي کنند و به آن راي ميدهند.راستي! تو به چه کسي راي ميدهي؟عميق ترين درد زندگي مردن نيست بلکه ناتمام ماندن قشنگترين داستان زندگي است که مجبوري آخرش را با جدايي به سرانجام برساني عميق ترين درد زندگي مردن نيست بلکه نداشتن يک همراه واقعيست که در سخت ترين شرايط همدم تو باشد عميق ترين درد زندگي مردن نيست بلکه به دست فراموشي سپردن قشنگ ترين احساس زندگي است عميق ترين درد زندگي مردن نيست بلکه يخ بستن وجود آدمها و بستن چشمهاست..

سلام

وبلاگتون خيلي خوب و باصفاست.

توي كلبه عاشقانه منتظر حضورتان هستم.

كاش بياموزيم: وقتي كسي ما راآزارمي دهد،آنراروي شنهاي صحرا بنويسيم تا بادهاي بخشش،آنراپاك كند ولي وقتي كسي محبتي درحق ما مي كند بايدآنرا روي سنگ حك كنيم تا هيچ بادي نتواندآن را ازيادببرد

خبرگزاري فارس: عضو هيات رييسه فراکسيون عدالت و پيشرفت مجلس شوراي اسلامي، با اعلام حمايت اين فراکسيون از نامزدي محمود احمدي نژاد در دهمين دوره انتخابات رياست جمهوري گفت: مردم به مظلوميت احمدي نژاد در انتخابات دهم راي مي دهند.
ادامه در وبلاگ سرافرازان
منتظر نظراتتون هستم
************************
الهي شهيد شم

+ ياسر 

بيانات مقام معظم رهبري، به دنبال تخريبهاي صورت گرفته در نهمين دورة انتخابات رياست جمهوري (سال 84 ):

«در خلال اين انتخابات، برخي كارهايي انجام گرفت كه بنده به عواملي كه اين كارها را انجام دادند، بدبينم؛ اين تخريب هايي كه صورت گرفت، بعضي از تخريبها البته از روي بي توجهي بود؛ بعضي از آقايان و نامزدها يا طرفداران آن ها با محاسباتي، حرف هايي نسبت به نظام زدند كه واقع بينانه نبود؛ خيلي از مثبتات نظام، از كارهاي بزرگ نظام ناديده گرفته شد و سياه نمايي شد و پيشرفت هاي عظيمي كه به وسيلة دولت ها در اين سال ها به وجود آمده، نديده گرفته شد؛ اينها از روي غفلت بود، لكن بعضي از اين تخريب ها از روي غفلت نبود، تعدادي از نامزدهاي انتخابات رياست جمهوري مورد تخريب قرار گرفتند، تخريب هاي غيرمنصفانه و ناجوانمردانه؛ حتي شخصيت موجّهي مثل آقاي هاشمي رفسنجاني كه شخصيت محترم و باسابقه اي است، از دم اين تخريب ها در امان نماند! اين حادثة بدي بود. رحمت الهي را نبايد با اينگونه كارها آلوده كرد؛ با اين كه ما تأكيد كرده بوديم، امروز چون گذشته است، من نصيحت ميكنم؛ اما مسئولان قضايي و غير قضايي، غير از نصيحت، وظايف ديگر هم دارند؛ آن ها عوامل اين تخريب‌ها را تعقيب كنند و آن ها را پيدا كنند. يك عده به طور مسلّم از روي جهالت و غفلت اين كار را كردند، كه البته فعل حرامي انجام گرفت...» (هفتم تير 1384، چهار روز بعد از انتخابات!)

لينك: http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=3297

با سلام
اميد وارم موفق باشيد
******************************
** هنگامي که احمدي نژاد در سخنان خود به برخي رانت خواريها در دولت
هاي قبلي اشاره کرد ، تمام حاضران در استاديو يک صدا فرياد الله اکبر سر
دادند.

با مطلب حاشيه ي سخنراني ديشب احمدي نژاد و موسوي به روزم
منتظر قدوم شما هستم
******************************
الهي شهيد شي
اسماعيلي نماينده مردم گرمي و عضو شوراي مرکزي فراکسيون اصولگرايان مجلس در گفت‌و گو با خبرنگار امور مجلس خبرگزاري فارس با اشاره به امضاي 211 نماينده مجلس در حمايت از کانديداتوري احمدي نژاد، اظهار داشت: پس از بررسي‌هاي فراوان صورت گرفته در ميان کانديداهاي موجود در عرصه انتخابات 211 نفر از نمايندگان مجلس که شامل اکثر اعضاي فراکسيون اصولگرايان به همراه تعدادي نماينده مستقل است با امضاي بيانيه‌اي رسما از کانديداتوري آقاي محمود احمدي نژاد در انتخابات رياست جمهوري دهم حمايت و آن را رسما اعلام کردند.
********************************
منتظر قدوم سبزتون هستم
********************************
الهي شهيد شي